چهارم مهر ماه روز جهانی بهداشت محیط

روز جهانی بهداشت محیط

روز جهانی بهداشت محیط مبارک باد

یازدهم اسفند ماه هر سال به عنوان گرامی داشت روز ملی بهداشت محیط در نظر گرفته می شود اما با توجه به اعلام روابط عمومی انجمن علمی بهداشت محیط ایران و با توجه به تقویم فدراسیون بین المللی بهداشت محیط از امسال،26 سپتامبر مصادف با 4 مهر ماه به عنوان روز جهانی بهداشت محیط در نظر گرفته می شود.

لذا انجمن علمی بهداشت محیط شاخه گیلان این روز را به تمامی تلاشگران عرصه بهداشت محیط که با تمامی کاستی ها ، کمبود ها و مشکلات، خدمت به مردم را برگزیده اند و برای دستیابی به سلامت عمومی احساس مسوولیت می کنند و با تحقیق و پژوهش در زمینه های بهداشت محیطی و شرکت در فعالیت های اجرایی همچون بهسازی محیط، بازرسی مستمر از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، کنترل بهداشتی آب و مواد غذایی و ... در دور افتاده ترین نقاط این سرزمین با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند، تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت و تندرستی را دارد.

به امید آن روز که مهندسی بهداشت محیط  در ایران عزیز جایگاه واقعی خود را بیابد.

  

انجمن علمی بهداشت محیط شاخه گیلان

برگزاری مراسم روز ملی بهداشت محیط در یازده اسفند

 مراسم روز ملی بهداشت محیط در یازدهم اسفندماه سال جاری در سالن اجتماعات معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد. لذا از کلیه اعضای انجمن علمی بهداشت محیط جهت شرکت در این مراسم دعوت به عمل می آید.

آدرس: رشت-میدان فرهنگ-خیابان آزادگان-معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

انجمن علمی بهداشت محیط ایران (شاخه گیلان) در نظر دارد همایش‌ها و برنامه‌های آتی خود را با مشارکت حامیان مالی برگزار نماید. لذا این انجمن، از کلیه صنایع و شرکت‌ها، سازمان‌ها و موسسات معتبر فعال در زمینه بهداشت محیط، محیط زیست دعوت می‌نماید پیشنهادات خود را از طریق ایمیل guilaniaeh@gmail.com  ارسال نمایند.

تقویم بهداشت محیط

2 فروردین: روز جهانی آب

15 خرداد: روزجهانی‌محیط زیست

4 مهر: روز جهانی بهداشت محیط

29 دی: روز جهانی هوای پاک

تمام حقوق مادی و معنوی سایت انجمن علمی بهداشت محیط ایران شعبه گیلان محفوظ است