چهارم مهر ماه روز جهانی بهداشت محیط

روز جهانی بهداشت محیط

روز جهانی بهداشت محیط مبارک باد

یازدهم اسفند ماه هر سال به عنوان گرامی داشت روز ملی بهداشت محیط در نظر گرفته می شود اما با توجه به اعلام روابط عمومی انجمن علمی بهداشت محیط ایران و با توجه به تقویم فدراسیون بین المللی بهداشت محیط از امسال،26 سپتامبر مصادف با 4 مهر ماه به عنوان روز جهانی بهداشت محیط در نظر گرفته می شود.

لذا انجمن علمی بهداشت محیط شاخه گیلان این روز را به تمامی تلاشگران عرصه بهداشت محیط که با تمامی کاستی ها ، کمبود ها و مشکلات، خدمت به مردم را برگزیده اند و برای دستیابی به سلامت عمومی احساس مسوولیت می کنند و با تحقیق و پژوهش در زمینه های بهداشت محیطی و شرکت در فعالیت های اجرایی همچون بهسازی محیط، بازرسی مستمر از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، کنترل بهداشتی آب و مواد غذایی و ... در دور افتاده ترین نقاط این سرزمین با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند، تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت و تندرستی را دارد.

به امید آن روز که مهندسی بهداشت محیط  در ایران عزیز جایگاه واقعی خود را بیابد.

  

انجمن علمی بهداشت محیط شاخه گیلان

نظرات  

+7 # فاطمه ارمک 1393-07-04 07:12
با تبریک این روز و سپاس از تلاش همه بازرسان بهداشت محیط در سراسر کشور
بی شک در پیداکردن جایگاه واقعی بازرسان بهداشت محیط در جامعه و نقش خطیر و حساسشان در ارتقای شاخص های سلامت محیط ، در درجه اول اتحاد و همبستگی و فعالیت تیمی این گروه موثر خواهد بود

به امید آن روز
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول
+5 # محمد اسماعیل نجفی 1394-06-23 10:19
با درود بر همه ی دوستان در عرصه سلامت .

4مهر روز جهانی بهداشت محیط را به تمام بهداشت محیطی های سراسر کشور این مدافعان کم توقع سلامت عمومی تبریک می گم .بی شک بهداشت محیطی ها در شرایط بسیار سختی انجام وظیفه می کنند و از حقوق کمی برخوردارند .امید است سختی شرایط کاراین گروه مد نظر سازمان قرار گیرد .شاید لازم است همه به این امر مهم اهتمام ورزند وجزء خواسته هایشان باشد .به امید رسیدن به جایگاه مطابق با شان بهداشت محیط ی ها
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول
+1 # محمد کریمیان 1394-07-02 17:44
سلام روز جهانی بهداشت محیط بر تمام بهداشتیان محیط دنیا و بالاخص ایران عزیزمان مبارکباد اما پیشنهاد میشود همگی دست به دست هم بدهیم و دکترین بهداشت را به جامعه عزیزمان به جای دکترین درمان هدیه و عرضه کنیم یک دست صدا ندارد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول
+1 # نصيري 1395-07-05 04:31
باسلام و تبريك اين روز مهم بر تمامي بهداشت محيطي هاي عزيز و زحمتكش
تاريخچه نام گذاري اين روز به نام روز جهاني بهداشت محيط چي هست؟ممنون
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول
+1 # guilaniaeh 1395-07-09 18:20
نقل کردن نصيري:
باسلام و تبريك اين روز مهم بر تمامي بهداشت محيطي هاي عزيز و زحمتكش
تاريخچه نام گذاري اين روز به نام روز جهاني بهداشت محيط چي هست؟ممنون

با سلام و احترام
دو سال گذشته انجمن علمی بهداشت محیط ایران بر طبق جدول فدراسیون بین المللی بهداشت محیط( IFEH) تصمیم به تغییر روز ملی بهداشت محیط از 11 اسفند به 26 سپتامبر گرفت. و از این پس این روز به نام روز جهانی بهداشت محیط در ایران گرامی داشته می شود.
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول
0 # احمد صادقي 1396-07-06 19:00
امروزه بهداشت محيط از اهميت بالايی برخوردار است ،چرا كه مي توان به جرأت گفت زندگی سالم درگرو بهداشت محيط است،زيرا بهداشت محيط عواملی از محيط زندگی كه به نحوی از رفاه وسلامت بدنی ،رواني و اجتماعی انسان تاثير دارند يا خواهند داشت را كنترل ميكند.
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تصویر بالا را در کادر زیر وارد نمایید. در صورتی که عبارت خوانا نیست اینجا کلیک کنید

انجمن علمی بهداشت محیط ایران (شاخه گیلان) در نظر دارد همایش‌ها و برنامه‌های آتی خود را با مشارکت حامیان مالی برگزار نماید. لذا این انجمن، از کلیه صنایع و شرکت‌ها، سازمان‌ها و موسسات معتبر فعال در زمینه بهداشت محیط، محیط زیست دعوت می‌نماید پیشنهادات خود را از طریق ایمیل guilaniaeh@gmail.com  ارسال نمایند.

تقویم بهداشت محیط

2 فروردین: روز جهانی آب

15 خرداد: روزجهانی‌محیط زیست

4 مهر: روز جهانی بهداشت محیط

29 دی: روز جهانی هوای پاک

تمام حقوق مادی و معنوی سایت انجمن علمی بهداشت محیط ایران شعبه گیلان محفوظ است