پیام تبریک آقای دکتر فرخی رییس انجمن علمی بهداشت محیط شاخه گیلان به مناسبت فرارسیدن یازدهم اسفند ماه، روز ملی بهداشت محیط

           به نام خداوند جان و خرد

بی شک حفاظت از زمین این امانت بی بدیل پروردگار که بستر رشد و بالندگی نوع بشر است وظیفه ای است عمومی. امروزه صیانت از عوامل محیطی و محیط زیست و نقش آن در ارتقای سطح سلامت جامعه بر هیچ کس پوشیده نیست. از آنجاکه انسان سالم که محور توسعه پایدار است

فقط در محیط سالم پرورش می یابد لذا توجه به بهداشت محیط و حفاظت از محیط زیست در تمام برنامه های توسعه ای اجتناب ناپذیر است. توجه به این نکته که بیش از 80 درصد از بیماریها در کشور های در حال توسعه ناشی از عوامل محیطی نظیر آب و فاضلاب است ما را برآن می دارد که در حوزه بهداشت محیط هرچه عمیق تر به تفکر نشته و بسیار کوشاتر باشیم.

اینجانب روز یازده اسفند روز ملی بهداشت محیط را به تمام همکاران پر تلاش  بهداشت محیط  که با صداقت و فداکاری در این عرصه فعالیت می کنند تبریک عرض می نمایم و امیدوارم روزی شاخصهای بهداشت محیط در کشور عزیزمان که سر بلندی و عزت آن مرهون خون شهیدان گلگون کفن است در سطحی باشد که همه به آن افتخار کنیم.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تصویر بالا را در کادر زیر وارد نمایید. در صورتی که عبارت خوانا نیست اینجا کلیک کنید

انجمن علمی بهداشت محیط ایران (شاخه گیلان) در نظر دارد همایش‌ها و برنامه‌های آتی خود را با مشارکت حامیان مالی برگزار نماید. لذا این انجمن، از کلیه صنایع و شرکت‌ها، سازمان‌ها و موسسات معتبر فعال در زمینه بهداشت محیط، محیط زیست دعوت می‌نماید پیشنهادات خود را از طریق ایمیل guilaniaeh@gmail.com  ارسال نمایند.

تقویم بهداشت محیط

2 فروردین: روز جهانی آب

15 خرداد: روزجهانی‌محیط زیست

4 مهر: روز جهانی بهداشت محیط

29 دی: روز جهانی هوای پاک

تمام حقوق مادی و معنوی سایت انجمن علمی بهداشت محیط ایران شعبه گیلان محفوظ است